OT Malesuada - шаблон joomla Видео
0 product

PRICK-FRI® 1L

Tõhus vahend mustade täppide (Cladosporium) vastu. Sobib värvitud välispindadele.

16,00 €

 Kus  Väljaspool
 Mille vastu   Mustade täppide
 Materjal   Fassaadid, aknad, uksed, aiamööbel, puitpõrandad jne
 Vahend   Madalrõhu pihusti, pintsel, käsn
 Lahjendamine   1l Prick-Fri + 4l vett
 Kulu   0,20 - 0,25l valmistoodet piisab 1m2 kohta
  • Hallituse põhjustatud mustade täppide vastu
  • Värvitud ja määrdunud pindadele
  • Töötlemata puitpindade jaoks
  • Kergesti pestav

Tõhus vahend mustade täppide (Cladosporium) vastu põhjustatud hallitusega.

Rakendusala: Prick-Fri sobib iga tüüpi värvidele. Ei mõjuta negatiivselt ehitusmaterjale. Ei söövitab mineraalmaterjale. Tõhus vahend mustade täppide (Cladosporium) vastu. Sobib värvitud välispindadele ja töötlemata puitpindadele, näiteks fassaadid, aknad, uksed, aiamööbel, puitpõrandad jne. Kui tekib kahtlus hallituse kasvu suhtes, tuleb läbi viia värvi ja alusmaterjali analüüs. Pärast testi tulemust määratakse kindlaks selle probleemi lahendamise meetod. Kui hallitus kasvab alumise värvikihil või on puidus värvikihi sees, siis tuleb teha täiendavat uuringut, selleks, et kasutada Prick-Fri. Selleks saatke proovi meie firma aadressile. Prick-Fri kergesti korrodeerub ja võib seega mõjutada töötlemata metalli nagu alumiinium, tsik, vask ja roostekindel teras, kuid ei kahjusta biolagunevaid ehitusmaterjale.

Kasutusjuhised: Enne kasutamist lahjendage Prick-Fri veega. Prick-Fri kantakse pinnale madalrõhu pihustiga, pintsliga, käsnaga ja hõõrutakse pinnale. Laske Prick-Fri töödelda 24 tunni jooksul või kui on vaja kauem. Kui pind tuleb ümber värvida, soovitame seda kõigepealt pesta ainega Målningstvätt, aga kui seda pole vaja uuesti värvida, siis kasutage pärast ravi alustamist Underhållstvätt. Enne pesuvahendite kasutamist peate pinda niisutama veega ja puhastama harjaga, kuni kaob hallitus. Enne värvimist peab pind kuivama. Katke lilled ja taimed kinni, kuna aine mõjutab taimede klorofülli. 

Lahjendamine: 1l prick-Fri lahjendatakse 4l veega. Seda saab kasutada ka lahjendamata kujul, kui pind on kahjustatud.

Vahendi kulu: 0,20-0,25l valmis toote 1m2 kohta, sõltuvalt pinnast. 1l toote lahjendatud 5l valmistoodeks piisab 25m2 töötlemiseks.

Ettevaatusabinõud: Vahendi pihustamisel on soovitatav kasutada hingamisteede kaitset (filter P2), sest õhku paiskuvad aurud võivad ärritada hingamisteid ja kutsuda esile aevastamist. Kasutada tuleb ka kaitsekindaid ja kaitseprille. Prick-Fri kasutamine on ohutu. Enne kasutamist lugege alati silti.

Säilitamine: Ei tohi külmutada. Hoida külmast kaitstud kohas. Hoida tihedalt suletud originaalpakendis temperatuuril +5°С. Loksutada enne kasutamist. Hoida lastele kättesaamatu kohas. 

Pakend: 1l; 5l.

 

 

 

There are yet no reviews for this product.

Contact Us

Jape Est OÜ

Marati 5, TALLINN 11712

Call us: +372 661 0116

E-mail: info@jape.eu

Facebook: japeest

Bank details

JAPE Est OÜ
SWEDBANK AS
EE942200221035517431
SWIFT/BIC HABAEE2X

aexpress mcard visa paypal