OT Malesuada - шаблон joomla Видео
0 product

MÖGEL-FRI™ 5L

Tõhus vahend seeneoste, puidusine, ja hallituse vastu. Kõigi sisepindade jaoks.

40,00 €

 Kus  Seespool
 Mille vastu  Hallituse, mikroobide ja puidusine  
 Materjal  Puu, betoon, telliskivi, krohv, kivi jne.
 Vahend  Pintsel, pihusti, värvirull ja käsn
 Lahjendamine  Valmistoode   
 Kulu  5l valmistoodet piisab 25mkohta
  • Hallituse ja mikroobide lõhnade vastu
  • Kõikide pindade jaoks siseruumides
  • Saab testida UV-lambi abil

Mögel-Fri on efektiivne aine, millel on väike mõju keskkonnale. See on mõeldud igat liiki hallituse ja mikroobide lõhna häivitamiseks. Sobib iga liiki pindadele siseruumides ja väljas: plaat, krohv, kips, puu, betoon ja muud ehitusmaterjalid.

Rakendusala: vannitoad, dusid, köögid, pööningud, keldrid, seinad, põrandad jne. Mögel-Fri kasutatakse orgaaniliste lõhnade ja mikroobsete saasteainete puhastamiseks ja eemaldamiseks, seda saab kasutada ennetuslikel eesmärkidel, kuna see on pika aja aktiivse kokkupuutega. Pinna paremaks kuvamiseks sisaldab aine ultraviolettkiirgusega aktiivseid ühendeid, mis võimaldab hõlpsasti UV-lambiga töödeldud pinnal visuaalselt näha.

Kasutusjuhised: Mögel-Fri saab kasutada igat liiki pindadel. Aine ei mõjuta negatiivset ehitusmaterjale. Mögel-Fri efektiivne igasuguste hallituse ja mikroobide lõhnade vastu, kaitseb seente eest nii hoonete sees kui ka väljaspool. Mögel-Fri kantakse pinnale pintsliga, värvrulliga, käsnaga või madalrõhkpihustiga, suunates voo selliselt, et vahend hakkaks välja tulema. Välispinnal olev kate võib jääda puutumata. 

Kontrollimine: Mögel-Fri sisaldab ultraviolettaktiivseid aineid, mis võimaldab UV-lambiga kotrollida töödeldud pinda. Ruum tehakse pimedaks ning seejärel valgustatakse töödeldud pindu UV-lambiga, mis annab sinise helgiga tooni. Lambi ja pinna vaheline kaugus varieerub 1cm tumeda värvi materjali jaoks kuni 50cm heleda värvi materjalide jaoks. Võrdluseks on soovitatav jätta pinda osa töötlemata. Väga tumeda värvi materjali jaoks, UV-aine efekt võib olla väga väike. Paber kipskartongis võib sisaldada valgendi jälgi, mis on nähtav UV-kiirguse kokkupuutel.

Vahendi kulu: 0,2 - 0,25l 1m2 kohta, sõltuvalt pinnast. Piisab 1l valmistoote 5m2 töötlemiseks.

Ettevaatusabinõud: Vahendi pihustamisel on soovitatav kasutada hingamisteede kaitset (filter P2), sest õhku paiskuvad aurud võivad ärritada hingamisteid ja kutsuda esile aevastamist. Kasutada tuleb ka kaitsekindaid ja kaitseprille. Grön-Fri kasutamine on ohutu. Enne kasutamist lugege alati silti.

Säilitamine: Ei tohi külmutada. Hoida külmast kaitstud kohas. Hoida tihedalt suletud originaalpakendis temperatuuril +5°С. Loksutada enne kasutamist. Hoida lastele kättesaamatu kohas. Säilivusaeg on piiramatu, isegi lahjendatud kujul.

Pakend: 0,5l (pihustiga); 1l; 5l; 20l.

There are yet no reviews for this product.

Contact Us

Jape Est OÜ

Marati 5, TALLINN 11712

Call us: +372 661 0116

E-mail: info@jape.eu

Facebook: japeest

Bank details

JAPE Est OÜ
SWEDBANK AS
EE942200221035517431
SWIFT/BIC HABAEE2X

aexpress mcard visa paypal