OT Malesuada - шаблон joomla Видео
0 product

MÅLNINGSTVÄTT 1L

Värvimiseelne pesuvahend enne fassaadide värvimist.

6,00 €

 Kus  Seespool, väljaspool
 Mille vastu  Rasv, mustus, hallituse jäägid jne.  
 Materjal  Puu, kips, telliskivi, plaat, klaas, päikesevarjud jne.
 Vahend  Madalrõhu pihusti, pintsel, käsn   
 Lahjendamine  1l Målningstvätt + 20l vett  
 Kulu  1l Målningstvätt + 20l vett piisab 315m2 kohta
  • Efektiivne pesemine enne värvimist
  • Värvitud pindade jaoks
  • Leeliseline, pH12
  • Kasutada pärast Grön-Fri ja Prick-Fri
  • Funktsionaalsus ja tõhusus on kinnitatud Rootsi teadusuuringite instituudi poolt

Rakendusala: Fassaadide ja muude pindade pesemiseks enne värvimist, näiteks esikaalsid, aiad, rajad, puusepatööd, aknad, uksed jne.

Omadused: Leeliseline puhastusvahend, mis tõhusalt lahustab ja eemaldab rasva, mustuse, hallituse jääke jne. Pärast pesemist, mattel värvitud pindadel, parandab värvi adhesiooni. Pärast kuivatamist pestud pinnad muutuvad suurepärase alusena värvimiseks. Biolagunev, fosfaadivaba, sisaldab pH12. Võib värvitustama töötlemata puit ja mõjutada mõned metallid, näiteks tsingiga kaetud lehtmetall või alumiinium.

Kasutusjuhised: Lahjendage pesuaine Målningstvätt veega. Loputage pinda veega ja seejärel kandke pinnale Målningstvätt. Kasutage madalrõhu pihustut, pintslit või käsna. laske pesuvahendil töötada kuni 10 minutit, seejärel pesta pinda käsnaga, vajadusel pesta veel kord. Töödelge pinda altpoolt ülespoole, et vältida pesuvahendi triibusid. loputada pinda põhjalikult veega. Võib pesta kõrgerõhu pihustiga, aga ettevaatlikult, sest võib kahjustada pinda või selle struktuuri. Kui pind on kaetud kasvuga või hallitusega, kõigepealt soovitame ravi Grön-Fri või Prick-Fri ainetega. Tuleb kaitsta tundlikud taimed. Enne värvimist laske pinnal kuivada. Järgige värvi tootja juhiseid, kuivamisaega ja soovitatavat niiskuskvooti.

Lahjendamine: 1l Målningstvätt lahjendatakse 20l veega.

Vahendi kulu: Målningstvätt tootet piisab umbes 315m2 kohta, sõltuvalt pinnast. 

Ettevaatusabinõud: Vahendi pihustamisel on soovitatav kasutada hingamisteede kaitset (filter P2), sest õhku paiskuvad aurud võivad ärritada hingamisteid ja kutsuda esile aevastamist. Målningstvätt kasutamine on ohutu. Enne kasutamist lugege alati silti.

Säilitamine: Ei tohi külmutada. Hoida külmast kaitstud kohas. Hoida tihedalt suletud originaalpakendis. Loksutada enne kasutamist. Hoida lastele kättesaamatu kohas. 

Pakend: 1l; 5l.

 

 

There are yet no reviews for this product.

Contact Us

Jape Est OÜ

Marati 5, TALLINN 11712

Call us: +372 661 0116

E-mail: info@jape.eu

Facebook: japeest

Bank details

JAPE Est OÜ
SWEDBANK AS
EE942200221035517431
SWIFT/BIC HABAEE2X

aexpress mcard visa paypal